به گزارش اصفهان پرس ؛ این طرح ۴خطه در قالب ۶۵دستگاه پل ساخته شده با حجم خاکبرداری آن بیش از ۶میلیون مترمکعب  و  اعتبار پیش بینی شده  ۶۰۰ میلیارد ریال ساخته می شود .

عباس رضایی همچنین در بازدید از طرح  زیرگذر روستای سنگ سفیددر محور دامنه – خوانسار از نقاط حادثه خیز این شهرستان و سد مخزنی باغکل در کیلومتر ۲ جاده خوانسار به اصفهان گفت: برای ساخت این زیرگذر  به طول ۳۰ متر و شش متر عرض  بیش از  هشت میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده که با اجرای آن دسترسی مردم به زمین کشاورزی فراهم می شود.

وی همچنین در بازدید از سد باغکل گفت: در پی بارندگی های بهاره  پنج میلیون مترمکعب از گنجایش پنج میلیون و ۸۰۰ هزار مکعبی این سد خاکی  آبگیری شده  و پیش بینی می شود تا ۱۴ روز دیگر برای نخستین بار سرریز شود.

استاندار اصفهان سپس با حضور در نشست مشترک اعضای شورای اسلامی استان اصفهان و مدیران استانی در خوانسارگفت : این استان رتبه نخست کمک های مردمی به سیل زدگان را در کشور کسب کرده است.

عباس رضایی دراین نشست خواستار همکاری، همدلی و هماهنگی دو طرفه بین شوراها و مسوولان و توجه به امکانات موجود و پرهیز از شعار دادن و تلاش در رشد نرخ اشتغال این استان شد.

  • منبع خبر : صدا و سیما