به گزارش خبرگزاری اصفهان پرس، به نقل از پایگاه خبری باشگاه سپاهان، ورزش آکروژیم شامل گروه های چهار نفره و دو نفره است که تیم سپاهان در رده بزرگسالان تیم دو نفره و در رده سنی ۱۱ تا ۱۶ سال تیم دو نفره و چهار نفره را تشکیل داده است.

در رده سنی بزرگسالان حسن جباری و رئوف دریساوی و در رده سنی ۱۶ – ۱۱ سال، امیرحسین سردشت، احسان اکبری، علیرضا علی محمدی و دانیال فروغی از ملی‌پوشان تیم چهار نفره سپاهان و محمد اسعدی و سینا اخلاصی تیم دونفره این رده سنی را تشکیل می‌دهند.

در مرحله اول رقابتهای آکروژیم تیم چهار نفره فولاد مبارکه سپاهان به مقام قهرمانی و تیم دو نفره بزرگسالان به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

جواد کاظمی به عنوان سرمربی، میثم حسینی به عنوان مربی و علیرضا حمامی به عنوان سرپرست اعضای کادر فنی تیم آکروژیم فولاد مبارکه سپاهان هستند.

مرحله دوم این رقابت‌ها از دهم الی دوازدهم بهمن ماه سالجاری در سمنان برگزار خواهد شد و مجموع امتیازات دو مرحله, قهرمان این دوره را مشخص می سازد.

ورزش آکروژیم ترکیبی از دو ورزش آکروبات و ژیمناستیک است.

این رشته ورزشی زیبا و در نوع خود پر مخاطره یکی از شاخه های ورزش ژیمناستیک است که ۱۲ سال پیش فعالیت خود را زیر نظر فدراسیون ژیمناستیک در ایران آغاز کرده است.

مسابقات این رشته ورزشی در سه مرحله برگزار می شود که رقابتهای بالانسی و دینامیک در دو مرحله و رقابتهای ترکیبی در بخش فینال برگزار می شود.