جدیدترین خبرهای اصفهان

راه اندازی مدارس مهارتی در ۴۰ نقطه از شهر اصفهان

به گزارش خبرنگار اصفهان پرس، عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ظهر یکشنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شورای اسلامی شهر اصفهان با همکاری دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام به برگزاری مدارس مهارتی می‌کند.

کوروش محمدی بیان داشت: به دنبال راه اندازی مدارس مهارتی، دانشگاه جامع علمی کاربردی اساتید این مدارس را تامین می‌کند تا کلاسهای آموزشی در راستای تقویت و توانمند سازی خانواده‌ها در برابر چالش‌ها و بحران‌ها برگزار شود.

وی گفت: در راستای پیشگیری و مقابله با آسیب‌های اجتماعی تفاهم‌نامه‌ای ما بین کمیسیون فرهنگی کلانشهرها و سازمان بهزیستی منعقد شده است.

عوارض ناشی از حاشیه نشینی در ۹ شهر کاهش یافته است

محمدی از اجرای طرح کاهش عوارض و ساماندهی مناطق حاشیه نشین و سکونتگاه های غیر رسمی در ۱۱ شهر در سطح کشور خبر داد و افزود: به دنبال اجرای این طرح در اصفهان می‌توان نیم میلیون حاشیه نشین شهر را ساماندهی کرد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان از کاهش عوارض ناشی از حاشیه‌نشینی در ۹ شهر خبر داد و گفت: نتایج این طرح در ۱۰ شهر قابل ملاحظه بوده است.

وی ادامه داد: دین بزرگی برای احقاق حق مردم شرق اصفهان بر عهده ما است و از مردمی که صبورانه مشکلات پیش‌رو را تحمل می‌کنند به‌ خصوص از مردم شرق اصفهان که دچار گرفتاری مربوط به آب و معیشت هستند باید قدردانی شود و هر چه زودتر این مشکلات مرتفع شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *