جدیدترین خبرهای اصفهان

شیوه رفتار حکومت با اصفهان صحیح نیست

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بی‌توجهی مسئولان نسبت به مصوبات شورای عالی آب گفت: با وجود مشکلات متعدد آب اصفهان و خشکسالی زاینده‌رود بحث انتقال آب در ردیف‌های بودجه نیست و امسال نیز به طور کلی از بودجه حذف شد.

 

حسن کامران در گفت‌وگو با خبرنگار اصفهان پرس پیرامون دلایل استعفای دسته جمعی نمایندگان استان اصفهان در مجلس با بیان اینکه این بحث به ۲ موضوع مربوط می‌شود، اظهار داشت: موضوع اول آب استان است، چراکه علی‌رغم صحبت‌های تبلیغاتی رئیس جمهور در اصفهان و عدم تحقق قول جاری شدن زاینده‌رود هیچ خبری نشد و وضع بدتر از گذشته نیز شد.

وی با اشاره به دلیل دیگر استعفای نمایندگان اصفهان، گفت: موضوع بی‌توجهی مسئولان به مصوبات شورای عالی آب دلیل دیگر ما است، چرا که با وجود این مصوبات هم چنان علاوه بر برداشت‌های بی‌رویه که هنوز هم از زاینده‌رود در حال انجام است بارگذاری‌های جدید نیز روی رودخانه انجام شده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بی توجهی مسئولان نسبت به مشکل آب اصفهان، گفت: متأسفانه طی ۵ سال گذشته با وجود مشکلات متعدد آب اصفهان و خشکسالی زاینده‌رود بحث انتقال آب در ردیف‌های بودجه نیست و امسال نیز به طور کلی از بودجه حذف شد.

وی با اشاره به عدم تحقق وعده‌های وزیر نیرو مبنی بر رفع مشکل آب اصفهان، خاطرنشان کرد: در جلسه‌ای که مجمع نمایندگان استان اصفهان با رئیس مجلس، استاندار وقت و وزیر نیرو داشت مقرر شد وزات نیرو برنامه زمان‌بندی برای رفع مشکل زاینده‌رود ارائه کند ولی متأسفانه اقدامی صورت نگرفت.

کامران گفت: با همه این تفاسیر ما استعفا دایم تا به مسئولان متذکر بشویم این شیوه رفتاری با اصفهان مردمانی که همواره و در همه صحنه‌ها پیشتاز بوده‌اند و همیشه در خط مقدم خدمت به نظام و انقلاب اسلامی بوده‌اند درست نیست و باید اصلاح شود، چراکه ارزش مردم اصفهان بیش از آنی است که محتاج آب آشامیدنی و کشاورزی خود باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *