مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خبر داد:

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در گفت و گو با اصفهان پرس اظهار داشت: عزاداری اربعین حسینی در تمام امام زاده های مطرح استان اصفهان و شهرستان ها به صورت ویژه برگزار خواهد شد و کاروان ها و دسته های تعزیه نیز برای روز اربعین مراسم هایی را در سطح شهرهای مختلف خواهند داشت.

وی ادامه داد: در امامزاده هلال شهرستان آران و بیدگل، مشهد اردهال شهرستان کاشان، امام زاده سید محمد شهرستان خمینی شهر، امامزاده داوود در شهرستان خور و امامزاده زینبه استان اصفهان مراسم های روز اربعین در نظر گرفته شده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه برنامه ویژه ای در امامزاده جعفر در نظر گرفته شده است، گفت: از ۸ صبح تا غروب آفتاب برنامه تعزیه خوانی در امامزاده جعفر اجرا می شود و نماز ظهر و عصر به اقامه نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، آیت الله طباطبایی نژاد اقامه خواهد شد.

وی افزود: در ادامه این برنامه ها حضور هیئت های مختلف و پذیرایی از آنها را در برنامه ها خواهیم داشت.

حجت الاسلام صادقی با بیان اینکه در امامزاده عبدالله خویا تجمع هیئت های شرق استان برگزار می شود، گفت:‌ با هماهنگی سازمان ها کاروان های عزاداری به سمت میدان امام علی حرکت می کنند اما در اداره کل اوقاف کاروان ها به سمت امامزاده جعفر و امامزاده عبدالله خویا در شرق اصفهان خواهند آمد.

 

منبع : خبرگزاری مهر